Арка #8

 

Весільна арка у вигляді гірлянди з куль.

  • кольорова гама: асорті пастель
  • розмір кульок: 5″/10″ у діаметрі
  • у складі фольговані літери та ходячи фігури нареченого та нареченої
  • на гірлянді додаткові елементи декору з кульок у вигляді квіточок
  • латексні кулі за типом: рожевий пастель
  • виробник куль : Gemar/ Італія
Ціна: 320,00 грн
Натисніть, щоб додати цей товар у кошик

Опис

Кулі макарун – це повітряні кульки, які за кольором нагадують французький десерт. Пастельні відтінки, такі як рожевий, лавандовий, м’ятний, лимонний, небесно-блакитний – життєрадісні та оптимістичні, які дарують відчуття гармонії та спокою. Хоча ці кольори завжди асоціювалися з дитячими чи романтичними темами, насправді вони мають більшу універсальність, особливо при поєднанні з іншими.

Оформлення арки може бути виконане в кольоровій гамі та стилістиці урочистостей: просто докладно опишіть нам всі особливості, а ми підберемо необхідні кульки та квітковий декор, погодимо всі деталі з вами та втілимо в життя!

Колір оформлення: поєднання кольорів, розмір та склад гірлянди можуть бути змінені за вашим бажанням (може знадобитися перерахунок вартості оформлення)

Умови оренди: сума застави 500 гривень (не входить у вартість арки) повертається замовнику в момент повернення арки (який має бути зроблений не пізніше 3-х календарних днів).

Вартість: зазначено початкову вартість одного метра гірлянди. Ціна залежить від складу (це можуть бути: прості латексні кулі, латексні з конфетті, мармурові кулі, фольговані кулі різних форм та розмірів тощо) та діаметра гірлянди.
Вартість може варіюватися від 1200 до 2500 гривень і розраховується індивідуально після обговорення та погодження макета.

<< повернутися до списку