Комплект#5

 

Набір складається з куль 11 куль:

  • 1 фольговане серце без малюнка, діаметром 32″
  • 1 фольгований півмісяць
  • 2 фольговані серця без малюнка, діаметром 18″
  • 1 фольгована зірка без малюнка, діаметром 18″
  • 6 латексних куль без малюнка, діаметром 10″
Price: 1 224,00 ₴
Click to add this item to cart.

Description

Приємний і стильний набір із фольгованих зірочок, сердець і півмісяця ніжного блакитного кольору відмінно підійде для будь-якої урочистості та приводу. А ніжно-рожеві та рожеві латексні кулі чудово завершують цю доброзичливу композицію. Будьте впевнені з таким набором жоден іменинник не залишиться байдужим.

Щоб збільшити тривалість життя повітряних куль, ми використовуємо спеціальну рідину Hi-float (Хай-флоат), завдяки якій кульки будуть радувати Вас протягом кількох днів, замість звичайних 6-12 годин.
Hi-float – це безпечна рідина, яка, висихаючи всередині повітряної кульки, створює тонку плівку, перешкоджаючи витоку повітря з кульки.

При виготовленні фігур ми використовуємо тільки якісні повітряні кулі фірми «Sempertex». Кулі цієї фірми виготовлені зі 100% натурального, чистого латексу без використання наповнювачів та добавок.

Ви можете додати в композицію будь-які кулі, представлені на нашому сайті, після оформлення замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер і уточнить усі побажання до замовлення.