Ведмежа дів.

 

Фольгована куля ведмежа – дівчинка.

Вихідний матеріал: Фольга

Країна/Виробник: Flexmetal/Іспанія

Ціна: 420,00 грн
Натисніть, щоб додати цей товар у кошик

Опис

Фольгована куля – Ведмедик рожевий, дівчинка. При надуванні використовується лише гелій. Має вбудований клапан – що спрощує надування. Тонка миларова (фольга на поліетиленовій основі) плівка дозволяє куль не здуватися від тижня до одного місяця.

Ви можете скласти будь-які кульки запропоновані на нашому сайті, наприклад до цієї композиції підійдуть кульки з конфетті всередині та фольговані зірки. Після оформлення замовлення зв’яжуться з Вами наші менеджери.

Щоб збільшити тривалість життя повітряних куль, ми використовуємо спеціальну рідину Hi-float (Хай-флоат), завдяки якій кульки будуть радувати Вас протягом кількох днів, замість звичайних 6-12 годин.
Hi-float – це безпечна рідина, яка, висихаючи всередині повітряної кульки, створює тонку плівку, перешкоджаючи витоку повітря з кульки.

При виготовленні фігур ми використовуємо лише якісні повітряні кулі фірми «Sempertex». Кулі цієї фірми виготовлені зі 100% натурального, чистого латексу без використання наповнювачів та добавок.

Ви можете додати в композицію будь-які кулі, представлені на нашому сайті, після оформлення замовлення з Вами зв’яжеться наш менеджер і уточнить усі побажання до замовлення.

<< повернутися до списку